Yazılım Geliştirme Hizmetlerimiz

Back-End Geliştirme

RESTful API'lar, mikro servis mimarileri ve veritabanları üzerine uzmanlaşarak, yüksek performanslı ve ölçeklenebilir back-end çözümleri sunuyoruz. Güvenli, hızlı ve sorunsuz veri işleme için en son teknolojileri ve en iyi kodlama pratiklerini kullanıyoruz.

Front-End Geliştirme

Angular, React ve Vue.js gibi modern JavaScript çatıları kullanarak, interaktif front-end arayüzleri geliştiriyoruz. Web standartlarına uygun, SEO dostu ve cross platform uyumlu front-end çözümleri ile kullanıcı deneyimini optimize ediyoruz.

Mobile Geliştirme

Native ve hibrit mobil uygulama geliştirmede Swift, Kotlin ve Flutter kullanarak, akıcı animasyonlar ve yüksek performanslı mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Mobil cihazların özelliklerini en iyi şekilde kullanarak kullanıcı deneyimini zenginleştiriyoruz.

Gömülü Sistemler

C/C++, Python ve gömülü Linux kullanarak, endüstriyel otomasyon ve IoT cihazları için özel gömülü sistemler tasarlıyoruz. Gerçek zamanlı işleme, donanım entegrasyonu ve güç yönetimi konularında çözümler sağlıyoruz.

UI/UX Tasarım

Kullanıcı deneyimini ön planda tutarak, etkileyici UI/UX tasarımlar yaratıyoruz. En son trendleri ve en iyi uygulamaları kullanıyoruz. Sketch ve Figma gibi gelişmiş araçlarla, etkileşimli prototipler ve yüksek kaliteli arayüzler tasarlayarak, beklentileri aşan deneyimler sunuyoruz.

Dış Kaynak Kullanımı

Projelerinizin verimliliğini ve etkinliğini artırmak için stratejik dış kaynak kullanımı hizmetleri sunuyoruz.Yazılım geliştirme, proje yönetimi ve kalite kontrol alanlarında deneyimli profesyonellerle çalışarak, projelerinizi zamanında ve bütçe dahilinde teslim etmenizi sağlıyoruz.

nasıl çalışıyoruz

RLC Yaklaşımı ile benzersiz yazılımlar oluşturun.

RLC Teknoloji olarak, ürününüzün tüm geliştirme sürecini baştan sona yönetebilir ya da sürecin en zorlu aşamalarında size destek olabiliriz. İhtiyaçlarınızın belirlenmesinden sistem analizlerine, mimari ve tasarım aşamalarından yazılım geliştirmeye, test süreçlerinden geçiş ve devreye alma aşamalarına kadar, sizlere kapsamlı ve birinci sınıf yazılım geliştirme hizmetleri sunmaktayız.

 • Tanışma ve Hedefler

  Fikirlerinizi dinliyor ve vizyonunuzu anlamak için kapsamlı bir değerlendirme yapıyoruz. Hedeflere ulaşmak için stratejik planlar yapıyoruz.

  Kullanıcı İhtiyaçları

  Kullanıc beklentilerini ön planda tutarak, ihtiyaçları derinlemesine analiz ediyoruz. Ürünün kullanıcı dostu, erişilebilir ve işlevsel olması kilit öneme sahiptir.

 • Özellikler

  Ürününüzü benzersiz kılan özellikleri belirliyoruz. İşlevsellikten tasarıma, her detayı dikkatle ele alıyoruz.

  Taslak ve Şablonlar

  Fikirlerinizi görselleştiriyoruz. Taslak çizimlerle, ürününüzün yapısını ve kullanıcı arayüzünü planlıyoruz.

 • Mimari ve Altyapı

  Güçlü ve esnek bir altyapı oluşturuyoruz. İyi bir mimari, performans ve ölçeklenebilirlik için en önemli konudur.

  Geliştirme/Kodlama

  Fikirlerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Modern teknolojilerle, kaliteli ve etkili yazılımlar geliştiriyoruz.

 • Kalite Süreçleri, Testler

  Hatasız bir ürün sunuyoruz. Kapsamlı test süreçlerimizle, yazılımınızın kalitesini garanti ediyoruz.

  Lansman ve Yayına Alma

  Stratejik lansman planlarıyla, ürününüzün başarılı bir şekilde piyasaya çıkmasını sağlıyoruz.

Projenizi hayata geçirmeye hazır mısınız?

kullandığımız teknolojiler