RLC İLE TANIŞIN

Yenilikçi ürünler oluşturmak için sıradana meydan okuyor ve kendimizle yarışıyoruz.

2005 yılından bu yana yazılım piyasasında aktif olarak görev alan ve birçok projede deneyim kazanan profesyonel bir ekibiz.

Ekip olarak, başarıya giden yolda insan faktörünün kritik bir öneme sahip olduğuna inanıyoruz. İnsanlar, bir şirketin en değerli varlıklarıdır ve bu nedenle ekip çalışması, işbirliği ve farklı yetenekleri bir araya getirme konularına büyük önem veriyoruz. İşimizin temelinde, her bir bireyin katkısının değerli olduğuna inanarak, birlikte çalışmanın gücüne güveniyoruz.

RLC Teknoloji olarak fikirlere değer veriyor ve beyin fırtınalarını önemsiyoruz. Kalıplaşmış çözümleri veya uygulamaları değil, yenilikçi, dinamik ve işletmeye özgü çözümleri tercih ediyoruz.

İşinize değer katacak özel çözümler için iletişime geçin!

DEĞERLERİMİZ

Başarıya keyifli çalışarak ulaşılır.

Başarılı çalışmalar yapabilmek için cesaretten ve gelecekten ilham alan bir kültür oluşturuyoruz. Merkezimize insana sevgi ve saygıyı alıyoruz.

 • Fayda Odaklılık

  Hedefimiz, sürekli değer sağlamak ve müşterilerimizin başarısına odaklanmaktır.

 • Tutkulu Olma

  Tutku ekibimizin yakıtı, sınırları zorlayarak yenilik ve yaratıcılığa odaklanıyoruz.

 • Ekip Ruhu

  Benzersiz yeteneklerimizi birleştirerek kolektif zekâmızı harekete geçiriyoruz, birbirimize destek ana yasamız.

 • Sürdürülebilir Süreçler

  Çevresel ve sosyal sorumluluğumuzu aklımızdan çıkarmıyoruz, toplumumuza olumlu bir etki yapma taahhüdümüzü sürdürüyoruz.

MİSYONUMUZ

Yeni ekonomi için yenilikçi ve değerli çözümler sunmak

Sürekli gelişim ve adaptasyon ile, müşterilerimizin ihtiyaçlarına anında yanıt verebilen bir yapı oluşturarak iş dünyasının dönüşüm sürecine liderlik etmeyi amaçlıyoruz. Bu bakış açısıyla, sürdürülebilir başarı ve müşteri memnuniyeti temel hedeflerimiz arasında yer alıyor.

VİZYONUMUZ

Endüstride öncü bir konumda olmayı amaçlıyoruz.

Teknolojinin getirdiği fırsatları değerlendirerek, çevremizi olumlu yönde şekillendirmeyi taahhüt ediyoruz. İnsan yaşamının her alanında sürdürülebilir değişim yaratma vizyonuyla hareket ediyoruz.